Hej ho! Zima trwa na całego. Mrozy jednak nie przestraszyły oazowiczów z naszej diecezji – zobaczcie, jak kreatywnie spędzali czas…

…na Leszczynach

Ferie zimowe spędzaliśmy bardzo oazowo. Zajęliśmy się młodszymi oazowiczami i przygotowaliśmy zabawy dla Oazy Dzieci Bożych, zarówno w salkach, jak i na śniegu. Jedno popołudnie spędziliśmy na wieczorze gier planszowych, a ferie zakończyliśmy

zabawą karnawałową. Tydzień później wybraliśmy się do Zwardonia, gdzie wzięliśmy udział w kuligu, a także urządziliśmy ognisko i rzucaliśmy się śnieżkami. Jak widzicie, w pełni wykorzystaliśmy zimową aurę!

…w Kończycach Małych

Oaza młodzieżowa w tym tygodniu poza spotkaniami formacyjnymi przed zbliżającymi się coraz bardziej rekolekcjami wakacyjnymi spędziła czas aktywnie, w kreatywny sposób utrwalając przy okazji pojęcia związane z Wielkim Postem - graliśmy w kalambury!

ozio_gallery_nano

…w Sułkowicach-Łęgu

W dniach 11-13 lutego nasza oaza wraz z zaprzyjaźnioną wspólnotą z Roczyn wybrała się na ferie do Bukowiny Tatrzańskiej. Swoje rekolekcje przeżywaliśmy w domu rekolekcyjnym u sióstr. Czas mijał nam bardzo szybko. W niedzielę wieczorem spotkaliśmy się na adoracji Najświętszego Sakramentu, a później odśpiewaliśmy apel jasnogórski.
Następnego dnia odbyły się spotkania w grupach, wspólnotowy śpiew i Msza święta. Wieczorem pojechaliśmy na kulig "z pochodniami", a później oglądnęliśmy film "Cudowny chłopiec".
Ostatniego dnia grafik był najbardziej napięty. Z samego rana (oczywiście po Mszy świętej i śniadaniu) część z nas pojechała na stok, a pozostali relaksowali się w basenach termalnych. Po aktywnie spędzonym przedpołudniu wróciliśmy, żeby zjeść obiad i szykować się do wyjazdu. Podziękowaliśmy siostrom za gościnę i miłą atmosferę i wróciliśmy do domu.

 

Dziękujemy wspólnotom z Leszczyn, Kończyc Małych i Sułkowic-Łęgu!

A jak wy spędzacie wspólny czas?

Podzielcie się z nami relacjami z marca na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!