przeswietlenie Motywem przewodnim listopadowego Prześwietlenia Miesiąca są wspólnotowe Oazy Modlitwy lub rekolekcje weekendowe lub weekendówki – zresztą, nieważne jak nazywacie to w Waszych wspólnotach, wszyscy wiemy, o co chodzi! Zapraszamy do lektury!

Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Bielsku-Białej Straconce

W dniach 8-10 listopada nasza wspólnota przeżywała Oazę Modlitwy. Pojechaliśmy do Trzebini k. Żywca, by tam zatrzymać się w codzienności naszego życia. Tematem rekolekcji było tegoroczne hasło "Wolni i wyzwalający".

Czytaj więcej: DKSowe Prześwietlenie Miesiąca - listopad 2019

pm Wieczory uwielbienia, sprzedawanie zniczy i rekolekcje weekendowe – Oazowicze z naszej diecezji po raz kolejny udowadniają, że słowo „nuda” dla nich nie istnieje! Zresztą, przeczytajcie sami…


Parafia pw. św. Macieja w Andrychowie

26 października Oaza i młodzież z parafii św. Macieja w Andrychowie wzięła udział w zorganizowanym wyjeździe na uwielbienie ,,Umiłowani”, które miało miejsce na Tauron Arenie w Krakowie.

Czytaj więcej: DKSowe Prześwietlenie Miesiąca - październik 2019

IMG 20190920 193250 Jak ten czas leci! Za nami już pierwszy miesiąc nowego roku formacyjnego. Zapytaliśmy oazowiczów z naszej diecezji, jak minął im wrzesień. Przeczytajcie, co nam odpowiedzieli...

Parafia pw. Chrystusa Króla w Bielsku-Białej Leszczynach

Jak co tydzień w piątek zaczęliśmy naszą oazę od próby śpiewu przed Mszą. Choć na początku było nas niewiele, z Bożą pomocą daliśmy radę poprowadzić śpiew na Eucharystii, która jest najważniejszym wydarzeniem podczas naszych piątkowych spotkań.

Czytaj więcej: DKSowe Prześwietlenie Miesiąca - wrzesień 2019