Przeswietlenie Mamy nadzieję, że nowy rok pełen jest u Was dobrych momentów i spotkań (zwłaszcza z Najważniejszym). Tymczasem wróćmy jeszcze do wydarzeń minionego roku, a konkretnie do świątecznej atmosfery grudnia. Jak minął ostatni miesiąc Oazowiczom z…


…parafii pw. Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej (Osiedle Karpackie)

20 grudnia rozpoczęliśmy nasze spotkanie od Mszy Świętej o godzinie 18:00. Następnie udaliśmy się do salek przy kościele, gdzie po krótkich przygotowaniach przeszliśmy do świętowania, rozpoczynając wigilijkę. Złożyliśmy sobie świąteczne życzenia, łamiąc się opłatkiem, a następnie zjedliśmy ze smakiem barszcz z uszkami. Na zakończenie odśpiewaliśmy kilka kolęd, radośnie wyczekując przyjścia Pana.

Czytaj więcej: DKSowe Prześwietlenie Miesiąca - grudzień 2019

przeswietlenie Motywem przewodnim listopadowego Prześwietlenia Miesiąca są Oazy Modlitwy lub rekolekcje weekendowe lub weekendówki – zresztą, nieważne jak nazywacie to w Waszych wspólnotach, wszyscy wiemy, o co chodzi! Zapraszamy do lektury!

Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Bielsku-Białej Straconce

W dniach 8-10 listopada nasza wspólnota przeżywała Oazę Modlitwy. Pojechaliśmy do Trzebini k. Żywca, by tam zatrzymać się w codzienności naszego życia. Tematem rekolekcji było tegoroczne hasło "Wolni i wyzwalający".

Czytaj więcej: DKSowe Prześwietlenie Miesiąca - listopad 2019

pm Wieczory uwielbienia, sprzedawanie zniczy i rekolekcje weekendowe – Oazowicze z naszej diecezji po raz kolejny udowadniają, że słowo „nuda” dla nich nie istnieje! Zresztą, przeczytajcie sami…


Parafia pw. św. Macieja w Andrychowie

26 października Oaza i młodzież z parafii św. Macieja w Andrychowie wzięła udział w zorganizowanym wyjeździe na uwielbienie ,,Umiłowani”, które miało miejsce na Tauron Arenie w Krakowie.

Czytaj więcej: DKSowe Prześwietlenie Miesiąca - październik 2019