Serdecznie zapraszamy do udziału w planowanych w terminie od 26. 11. do 28. 11. 2021 r. Rekolekcjach Ewangelizacyjnych w Wiśle

w ośrodku "Idylla".

Mamy nadzieję, że dzięki łasce Bożej spotkamy się na jesiennej edycji rekolekcji.  

 

 Zapewniamy opiekę nad dziećmi. Zapisy i szczegółowe informacje:Katarzyna Mleczko - 500 128 302 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przypominamy, że piątek jest dniem, w którym członkowie Ruchu Światło-Życie modlą się w intencji Nowej Ewangelizacji naszej diecezji.

Zachęcamy nie tylko członków diakonii ewangelizacyjnej, ale wszystkich, którym zależy na niesieniu Dobrej Nowiny o Jezusie innym ludziom, o łączenie się w modlitwie w intencji Nowej Ewangelizacji z członkami naszej filii, każdego dnia o godzinie 21.00.

 

Rekolekcje dla młodzieży

  • 25 - 27 V 2018 - ośrodek w Kalnej

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Serdecznie zapraszamy również na spotkanie ze wspaniałymi ludźmi we wtorek 28 września 2021r. na godzinę 19.00 do Karczmy Harnaś na Bulwarach Straceńskich w Bielsku-Białej.

DE TzE Harnaś2021