Przed Nami XVIII Tydzień z Ewangelią w Bielsku-Białej


W tym roku - tak jak w poprzednich włączamy się jako Diakonia - ale i cały Ruch Światło-Życie w Wydarzenia w ramach Tygodnia z Ewangelią.

Zapraszamy szczególnie poniższe wydarzenia:

piątek 20 września 2019 - MODLITWA WSPÓLNOT w kościele NSPJ przy Dworcu w Bielsku-Białej. Godziny 19-21. W jedności z wszystkimi wspólnotami działającymi w Naszej diecezji modlimy się o łaski i rozlanie się Ducha Świętego na wszystkich uczestników TzE. W ubiegłym roku - nieprawdopodobne doświadczenie działania Ducha Świętego oraz bogactwa modlitwy, która jednoczy cały Nasz bielsko-żywiecki Kościół. Odpowiedzmy na to zaproszenie i stańmy wszyscy wspólnie wielbiąc Pana.

niedziela 22 września 2019 - Niedziela Ewangelizacyjna w Parafiach.
Nasza diakonia posługuje w Milówce. Od wtorku 24 września rozpoczynamy tam 8 tygodni ze Słowem Bożym czyli Seminarium Odnowy Wiary.
Prosimy o modlitwę w intencji parafii oraz tego dzieła

poniedziałek 23 września 2019
Sala Zabaw Zabawowo w Bielsku Białej ul. 1 Maja 26, w godzinach od 17:00-19:00; zabawy, konkursy, klaun Bercik - wstęp oczywiście wolny
Park im. Juliusza Słowackiego, godz. 16:00 —18:00 Spotkanie dla dzieci z rodzicami: lepienie ciastoliny, malowanie na streczu, bańki, zawody dla rodziców z dziećmi w formie sztafety, chusta animacyjna, a w niej balony ze Słowem Bożym, taniec uwielbienia, nagrody: słodkości, kolorowanki, kredki.

czwartek 26 września 2019
Karczma Harnaś w Bielsku Białej ul. Jeździecka 8, bulwary Straceńskie, w godzinach 19:00-21:00, spotkanie z księdzem Jarosławem Ogrodniczakiem - wstęp oczywiście wolny, kawka i pyszne ciastko też będzie. Zabierzmy współmałżonka i spotkajmy się w Karczmie.


sobota 28 września 2019
Stary Rynek w Bielsku-Białej, godz.17:00 — 21:00 - Wspólne uwielbienie z zespołem „Kadosz”, ewangelizacja uliczna, świadectwa, modlitwy wstawiennicze, sakrament pokuty i pojednania.

Wielkie rzeczy TzE plan 2019


 

 

 

Zapraszamy na kolejne Rekolekcje Ewangelizacyjne dla Małżeństw

  • Rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw w Wiśle w ośrodku Idylla 15 17 listopada 2019r.

 

  • osoba dorosła - 145 zł
  • dzieci (ur w 2013 - do końca podstawówki) - 90 zł 
  • dzieci (gimnazjum - 18 r) - 110 zł

Zapewniamy opiekę dla dzieci.

Zapisy:

Katarzyna Mleczko - 500 128 302 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy na XVII Tydzień z Ewangelią

Tydzień z Ewangelią 2018 - Program

 

Zapraszamy już w piątek 28 września do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa (Przy Dworcu) na godzinę 19stą na Wieczór uwielbienia z modlitwą o Łaski i rozlanie się Ducha Świętego na wszystkich uczestników Tygodnia z Ewangelią

Zapraszamy również na inne wydarzenia współorganizowane przez Nasz Ruch:

- w poniedziałek 1 października na wspólną zabawę dla dzieci w Zabawowie

- w środę 3 października zapraszamy małżonków do Karczmy Harnaś na spotkanie z o.Ksawerym Knotzem

- w piątek 5 października na Ewangelizację Uliczną na Placu Chrobrego

- oraz w sobotę 6 października na Festyn dla Rodzin z wieloma atrakcjami i turniejem piłki nożnej oraz unihokeja.

Zatroszczmy się, aby w tych wydarzeniach oprócz członków i sympatyków Ruchu Światło-Życie uczestniczyli nasi bliscy i znajomi spoza wspólnoty.

 


Przypominamy, że piątek jest dniem, w którym członkowie Ruchu Światło-Życie modlą się w intencji Nowej ewangelizacji naszej diecezji.

Zachęcamy nie tylko członków diakonii ewangelizacyjnej, ale wszystkich, którym zależy na niesieniu Dobrej Nowiny o Jezusie innym ludziom, o łączenie się w modlitwie w intencji Nowej Ewangelizacji z członkami naszej filii, każdego dnia o godzinie 21.00.

 

Rekolekcje dla młodzieży

  • 25 - 27 V 2018 - ośrodek w Kalnej

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.