Pielgrzymka KWC

Wadowice 26.09.2020

Kalendarium 2020/2021

Nowe Kalendarium

Piosenka Roku OŻK 2020/21

Cały rok formacyjny!

   

Koda Ludzie twierdzą, że z nowym rokiem przychodzą: nowe postanowienia, nowe cele, nowe marzenia, które pomagają nam pracować nad sobą i zaczynać nasze życie ciągle od nowa…
Początkiem stycznia siedemnaście osób zdecydowało się również rozpocząć nową przygodę w swoim życiu – przygodę, misję i zadanie bycia animatorem Ruchu Światło-Życie. Przez pięć dni czerpali z samego Źródła Życia, aby przeniknięci Jego Światłem, mogli posługiwać innym.


Przeżywając swoje rekolekcje KODA Wspólnot Dziecięcych, zdobywali wiedzę na temat pedagogiki i psychologii dziecięcej oraz metodyki spotkań w grupach i pogodnych wieczorów. Cel tych rekolekcji był jasny: wszystko po to, aby być jak najlepszym animatorem w swoich wspólnotach parafialnych. Z pewnością był to czas wzajemnego posługiwania sobie, świadczenia, ubogacania się nawzajem, a także - a może przede wszystkim - czas szczególnej bliskości z Bogiem.
Wszystko, czego doświadczyli przez te krótkie, ale bardzo intensywne i bogate pięć dni, pozwoli im stawać się coraz lepszymi animatorami i ludźmi potrafiącymi bezinteresownie dawać siebie innym.